Odblokování mobilu zdarma

Odblokování ostatních mobilů

Pro odblokování mobilů pomocí zadání kódu existuje program NokiaFREE Unlock Codes Calculator. Dokáže vygenerovat odblokovací kódy pro některé telefony AEG/Telital, Alcatel, LG, Maxon, NEC, Samsung, Siemens, Sony, Panasonic a Vitel.

Pokud chcete odblokovat mobil Nokia, přejděte na tuto stránku, kde si můžete mobil odblokovat, bez stahování tohoto programu, on-line.

Postup

Program NokiaFREE si stáhněte zde, nainstalujte a následně spustťě. Mělo by se Vám zobrazit takovéto okénko:

NokiaFREE

V prvním rozbalovacím seznamu zvolte značku mobilu, v dalším model mobilu, do kolonky vložte IMEI a klikněte na "Calculate". V pravém okénku by se Vám měly zobrazit kódy. Naťukejte kód a stiskněte tlačítko pro volání. Mobil by se měl odblokovat.

Pozor:

  • Pokud 5x vložíte kód nesprávně, mobil již nepůjde tímto způsobem odblokovat.
  • Neručím za případnou škodu!

Často kladené dotazy

Co je IMEI?
IMEI je výrobní číslo Vašeho mobilu. Jak ho zjistit najdete v manuálu mobilu (většinou ho zjistíte zadaním *#06# v pohotovostním režimu).
Jak zadat znaky "p" a "w"
Znaky "p" a "w" lze vložit opětovným mačkáním hvězdičky.

Můj mobil v programu není!

Pokud nemůžete svůj mobil v seznamu najít, máte smůlu - mobil se nedá tímto způsobem odblokovat, musíte zkusit štěstí v nějakém servisu...

Kontakt

Autorem této webové aplikace ze začátku 21. století je David Krmela, který později zajišťoval kompletní realizace webových stránek pod značkou Firefly Media.

© 2002 - 2020 David Krmela, všechna práva vyhrazena.